O nas

Nasza firma powstała w 2010 roku. Pierwszym parkiem był Park Linowy w Krasnobrodzie na Roztoczu i od początku staliśmy się jedną z największych atrakcji turystycznych w regionie. W 2015 roku powstał nasz kolejny park w Zamościu a w 2018 roku w Zalesiu Górnym koło Warszawy gdzie dysponujemy też leśnym polem paintballowym o powierzchni prawie 1 hektara. Prowadzimy obsługę klientów indywidualnych i grup zorganizowanych . Nasze Parki Linowe są świetną zabawą dla osób szukających mocnych wrażeń ale także dla tych, którzy pragną pokonać własne słabości. Zapraszamy do współpracy organizatorów kolonii, zielonych szkół, imprez integracyjnych oraz innych imprez plenerowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Park linowy Zamość

Park Linowy w Zamościu powstał w 2015 roku w lasku u zbiegu ulic Dzieci Zamojszczyzny i Sadowej nad rzeką Łabuńką. Składa się z trzech tras, Małej (12 przeszkód), Średniej (17 przeszkód) i Dużej (20 przeszkód) oraz Ścianki Wspinaczkowej o wysokości 9m. Park został zaprojektowany w taki sposób, aby mogły z niego korzystać osoby w różnym wieku (zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli).

Park linowy Krasnobród

Park położony jest nad wodami Zalewu Miejskiego a jego trasy zostały zawieszone w koronach drzew na wysokości od 1-15 metrów nad ziemią. Znajdujące się poniżej mokradła, płynąca struga oraz lustro zalewu z pewnością dostarczają dodatkowych emocji uczestnikom pokonującym jego trasy. Obecnie park składa się z czterech tras: Małej (12 przeszkód), Średniej (16 przeszkód), Dużej (18 przeszkód) i Zjazdowej (trzy zjazdy o łącznej długości 260m), a ich pokonanie zajmuje - w zależności od sprawności psychofizycznej uczestników - od 20 minut nawet do ponad 1 godziny. W skład tras wchodzą mosty, kładki, pętle, zjazdy, trapezy, ścianki itp.

Park linowy Zalesie Górne

Park Linowy w Zalesiu Górnym położony jest na terenie dawnego Ośrodka Wisła. To świetna zabawa dla osób szukających mocnych wrażeń ale także dla tych, którzy pragną pokonać własne słabości. Trasy parku zostały zawieszone w koronach drzew na wysokości od 1-7 metrów nad ziemią. Obecnie składa się on z czterech tras: Pikuś (8 przeszkód z asekuracją w siatkach) Żółta - łatwa (12 przeszkód) Czerowna - średnia (13 przeszkód) Niebieska - trudna (13 przeszkód) Na trasach: Żółtej, Czerwonej i Niebieskiej obowiązuje system asekuracji alpinistycznej. Prowadzimy obsługę klientów indywidualnych, grup szkolnych a także biur podróży i firm. Zapraszamy do współpracy organizatorów kolonii, zielonych szkół, imprez integracyjnych oraz innych imprez plenerowych np. imprez urodzinowych.
Nasze parki zostały zbudowane w oparciu o polskie normy bezpieczeństwa:

PN-EN 15567-1 Urządzenia sportowe i rekreacyjne - Tory linowe - Część 1: Wymagania bezpieczeństwa i metody badań
PN-EN 15567-2 Urządzenia sportowe i rekreacyjne - Tory linowe - Część 2: Wymagania użytkowe

W naszych parkach obowiązuje system asekuracji własnej. Przed wejściem na platformy każdy z uczestników wyposażony zostaje w kask, uprząż oraz atestowany sprzęt alpinistyczny składający się z dwóch długich lonż zakończonych karabinkami (poruszanie się po mostach) oraz krótkiej lonży z bloczkiem (do pokonywania zjazdów). Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym klientom na górze, jeszcze na ziemi instruktorzy zapoznają ich z technikami posługiwania się w/w sprzętem asekuracyjnym. Emocje dla każdego gwarantowane..:)